X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | info@epskerkyras.gr


ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255 - info@epskerkyras.gr




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΝΕΟΣ 2017: 0-0
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
29.09.2019, 16.30, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΟΦΑΜ: 0-3
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
06.10.2019, 16.30, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 0-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
06.10.2019, 11.30, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
05.10.2019, 16.30, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 4-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
12.10.2019, 16.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΟΦΑΜ: 0-6
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
19.10.2019, 16.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 0-0
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27.10.2019, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΔ.ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
22.09.2019, 16.15, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 0-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
03.11.2019, 15.15, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΝΕΟΣ 2017-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 1-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09.11.2019, 15.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
17.11.2019, 15.15, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΦΑΜ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 4-2
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
24.11.2019, 15.15, γήπ: ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΝΕΟΣ 2017-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 5-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30.11.2019, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 2-2
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 6-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
22.12.2019, 15.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 2-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
04.01.2020, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 2-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11.01.2020, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 1-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
12.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 1-3
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΟΦΑΜ: 1-4
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
02.02.2020, 13.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 3-3
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
01.02.2020, 15.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΟΦΑΜ: 1-5
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
15.02.2020, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΧ.ΝΥΜΦΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13.11.2019, 14.45, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 1-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23.02.2020, 13.15, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: 2-5
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22.02.2020, 15.30, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28.09.2019, 16.30, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΕΠ-ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: 2-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ
29.09.2019, 13.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ: 2-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
13.10.2019, 16.00, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΕΠ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
13.10.2019, 12.30, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20.10.2019, 19.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20.10.2019, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 1-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
02.11.2019, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΠ: 1-3
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
10.11.2019, 19.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09.11.2019, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23.11.2019, 15.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: 2-2
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
07.12.2019, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 3-0
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
14.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-4
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
05.01.2020, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 2-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
19.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
18.01.2020, 15.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
09.02.2020, 15.15, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 3-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
16.02.2020, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15.09.2019, 16.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΣΤ.ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΟΦΑΜ: 0-4
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
23.09.2019, 16.15, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 5-2
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
04.12.2019, 12.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΝΕΟΣ 2017-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 1-3
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
18.12.2019, 17.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: 3-3
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
26.10.2019, 16.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
03.11.2019, 11.30, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 3-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
16.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΦΑΜ-ΑΣ ΟΔ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
22.01.2020, 14.45, γήπ: ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 3-2
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΑΡΡΑ
26.01.2020, 11.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ-ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16.02.2020, 13.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK