X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | info@epskerkyras.gr


ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255 - info@epskerkyras.gr




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 3-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
26.10.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03.11.2019, 12.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
02.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΟΦΑΜ: 0-3
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΝΕΟΣ 2017-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 5-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
30.11.2019, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 2-3
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΝΕΟΣ 2017-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: 5-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
04.01.2020, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΟΦΑΜ: 2-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
18.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
26.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 0-6
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
01.02.2020, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 3-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
09.02.2020, 13.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 3-0
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
08.02.2020, 15.15, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΝΕΟΣ 2017: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15.02.2020, 15.15, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΧ.ΝΥΜΦΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13.11.2019, 14.45, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
23.02.2020, 15.30, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20.10.2019, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΓΕΠ: 0-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
27.10.2019, 15.15, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 1-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
16.11.2019, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 2-0
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΑΡΡΑ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΠΑΟΚ: 2-2
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-6
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15.12.2019, 17.45, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 1-0
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ-ΓΕΠ: 4-2
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 2-3
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 1-4
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
02.02.2020, 15.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
16.02.2020, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
22.02.2020, 15.30, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤ.ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
20.11.2019, 14.45, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΘ-ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
19.10.2019, 16.00, γήπ: ΘΙΝΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 1-5
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΜΠΑΛΛΟΣ
20.10.2019, 12.30, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ-ΑΟ ΑΣΤ ΠΕΤΡΙΤΗ: 0-0
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
18.12.2019, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 6-0
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΜΠΑΛΟΣ
10.11.2019, 11.30, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ-ΓΕΘ: 1-0
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
09.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 4-0
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
23.11.2019, 15.15, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ: 0-5
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
24.11.2019, 15.15, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 2-1
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΚΑΡΡΑ
07.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ: 3-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
22.01.2020, 14.45, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 1-4
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
22.12.2019, 11.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 2-4
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΑΡΡΑ - ΜΠΑΛΛΟΣ
05.01.2020, 11.00, γήπ: ΒΛΑΣΣΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 1-1
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12.01.2020, 11.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 3-2
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19.01.2020, 11.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26.01.2020, 12.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 4-2
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΑΡΑΜΠΟΣ
02.02.2020, 11.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 2-5
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΡΡΑ
16.02.2020, 11.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK