X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | info@epskerkyras.gr


ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255 - info@epskerkyras.gr




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 4-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29.09.2019, 16.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 1-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
13.10.2019, 16.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
20.10.2019, 16.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΓΕΠ: 0-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
27.10.2019, 15.15, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
10.11.2019, 15.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 3-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
17.11.2019, 15.15, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
24.11.2019, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-6
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15.12.2019, 17.45, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΕΠ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
22.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ-ΠΑΟΚ: 1-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
26.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΠΑΟΚ: 2-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
16.02.2020, 15.15, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡ.ΔΕΚΑ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 1-4
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
22.09.2019, 16.15, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15.09.2019, 16.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ-ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
03.11.2019, 11.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ-ΓΕΘ: 1-0
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
09.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 2-3
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
01.12.2019, 11.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΕΘ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ: 0-4
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
08.12.2019, 11.30, γήπ: ΘΙΝΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 5-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
15.12.2019, 11.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ: 4-4
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
05.01.2020, 11.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 1-1
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12.01.2020, 11.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 3-2
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19.01.2020, 11.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
02.02.2020, 11.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: 1-6
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
09.02.2020, 11.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
15.02.2020, 15.15, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 0-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
23.02.2020, 15.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK