X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | info@epskerkyras.gr


ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255 - info@epskerkyras.gr




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 1-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
29.09.2019, 15.45, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 1-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
06.10.2019, 16.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
13.10.2019, 16.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 0-0
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27.10.2019, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΝΕΟΣ 2017: 3-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03.11.2019, 15.15, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 3-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17.11.2019, 15.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΟΦΑΜ: 0-3
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 0-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
22.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
05.01.2020, 15.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 0-1
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26.01.2020, 13.00, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
25.01.2020, 14.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΝΕΟΣ 2017: 0-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
02.02.2020, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 5-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
09.02.2020, 15.15, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 3-0
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
16.02.2020, 15.15, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
28.09.2019, 16.30, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-2
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26.10.2019, 16.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 2-3
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
10.11.2019, 15.15, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09.11.2019, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 2-1
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
24.11.2019, 15.15, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΓΕΠ: 1-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23.11.2019, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 3-3
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
07.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
21.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 2-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
11.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΠΑΟΚ: 3-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01.02.2020, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22.02.2020, 15.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: 0-4
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
05.10.2019, 16.30, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ-ΓΕΘ: 1-4
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
13.10.2019, 16.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ-ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: 10-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΠΑΛΛΟΣ
13.10.2019, 13.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΟΦΑΜ: 0-3
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
18.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27.10.2019, 11.30, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ: 0-6
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
03.11.2019, 11.30, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 4-3
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
02.11.2019, 15.15, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 0-3
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.11.2019, 15.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΑΡΡΑ
17.11.2019, 11.30, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΡΡΑ - ΜΑΡΑΜΠΟΣ
30.11.2019, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 1-4
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΑΡΡΑ
08.12.2019, 11.00, γήπ: ΒΛΑΣΣΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΚΑΡΡΑ
15.12.2019, 11.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 9-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΡΡΑ
08.01.2020, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12.01.2020, 11.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ: 0-7
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
19.01.2020, 11.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
08.02.2020, 15.15, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 2-5
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΡΡΑ
16.02.2020, 11.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΕΘ-ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ: 1-6
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΑΡΡΑ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15.02.2020, 15.15, γήπ: ΘΙΝΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 0-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
23.02.2020, 15.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK