X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | info@epskerkyras.gr


ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255 - info@epskerkyras.gr




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: 3-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26.10.2019, 16.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΑΛΛΟΣ
22.09.2019, 19.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΘ-ΑΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
21.09.2019, 16.15, γήπ: ΘΙΝΑΛΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ
08.12.2019, 13.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 6-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 7-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12.01.2020, 13.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 4-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
29.09.2019, 16.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ-ΠΑΟΚ: 2-3
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
13.10.2019, 16.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 3-0
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
19.10.2019, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 2-2
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
27.10.2019, 15.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 4-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
03.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-3
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
24.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 4-4
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
01.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11.12.2019, 15.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 0-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 1-0
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 3-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
22.12.2019, 11.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ-ΓΕΠ: 4-2
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
05.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
11.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
25.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 0-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΑΡΡΑ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΕΠ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
02.02.2020, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΠΑΟΚ: 3-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
01.02.2020, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ: 0-4
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
05.10.2019, 16.30, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΣΥΝΑΡΑΔΩΝ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 0-5
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
20.10.2019, 12.30, γήπ: ΒΛΑΣΣΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΦΡΑΣ-ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
03.11.2019, 11.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
30.11.2019, 15.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 9-0
Διαιτησία: ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΚΑΡΡΑ
08.01.2020, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 3-2
Διαιτησία: ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
19.01.2020, 11.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26.01.2020, 12.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK