X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | info@epskerkyras.gr


ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255 - info@epskerkyras.gr




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
29.09.2019, 16.30, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
13.10.2019, 16.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΟΦΑΜ: 0-6
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
19.10.2019, 16.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΝΕΟΣ 2017: 0-4
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
21.09.2019, 16.15, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
02.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
10.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΝΕΟΣ 2017-ΟΦΑΜ: 0-1
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
16.11.2019, 15.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 0-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
23.11.2019, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΟΦΑΜ: 0-5
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
14.12.2019, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 1-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
12.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΟΦΑΜ: 2-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
18.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 1-3
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
19.01.2020, 12.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
25.01.2020, 14.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: 1-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
01.02.2020, 15.00, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 5-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
09.02.2020, 15.15, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
23.02.2020, 15.30, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
05.10.2019, 19.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
12.10.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ - ΓΚΙΟΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
26.10.2019, 16.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
02.02.2020, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 5-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
15.02.2020, 15.15, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 0-3
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22.09.2019, 12.30, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 0-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
29.09.2019, 13.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
13.10.2019, 12.30, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: 1-6
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
09.02.2020, 11.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK