X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | info@epskerkyras.gr


ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255 - info@epskerkyras.gr




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΦΑΜ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ
29.09.2019, 16.30, γήπ: ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΕΠ-ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 0-5
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18.09.2019, 16.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
05.10.2019, 16.30, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΝΕΟΣ 2017: 1-2
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
06.10.2019, 16.30, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13.10.2019, 13.00, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
19.10.2019, 16.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 5-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ ΣΠ
20.10.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ: 4-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03.11.2019, 12.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 5-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10.11.2019, 15.15, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 2-2
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09.11.2019, 15.15, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17.11.2019, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 1-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
07.12.2019, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΝΕΟΣ 2017: 2-4
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
08.12.2019, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 1-3
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18.12.2019, 13.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 5-2
Διαιτησία: ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21.12.2019, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: 5-2
Διαιτησία: ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
05.01.2020, 15.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 7-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12.01.2020, 13.30, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25.01.2020, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 1-3
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 4-0
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16.02.2020, 15.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28.09.2019, 16.30, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
12.10.2019, 16.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΠΑΟΚ: 2-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
02.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: 0-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16.11.2019, 15.15, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΡΡΑ Χ
24.11.2019, 15.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
23.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 0-2
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
15.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: 2-5
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΠΑΟΚ: 3-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12.01.2020, 15.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΓΕΠ: 2-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΡΡΑ
18.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 3-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
02.02.2020, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: 2-2
Διαιτησία: ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
01.02.2020, 17.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΡΡΑ
09.02.2020, 15.15, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 2-2
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΡΡΑ
08.02.2020, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ-ΓΕΠ: 1-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΡΡΑ
23.02.2020, 15.30, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22.02.2020, 15.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤ.ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 4-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
20.11.2019, 14.45, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 0-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
29.09.2019, 13.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 3-0
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
06.10.2019, 13.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
20.10.2019, 12.30, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΕΘ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 2-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
02.11.2019, 11.00, γήπ: ΘΙΝΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΟ ΑΧ ΝΥΜΦΩΝ: 0-5
Διαιτησία: ΦΙΤΣΑΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
22.01.2020, 14.45, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΓΕΘ: 2-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
14.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 0-3
Διαιτησία: ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
19.01.2020, 11.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 1-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΑΚΚΑΣ
15.02.2020, 15.15, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK