X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | info@epskerkyras.gr


ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255 - info@epskerkyras.gr




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
29.09.2019, 16.30, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
28.09.2019, 16.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 1-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
06.10.2019, 16.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
13.10.2019, 16.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΝΕΟΣ 2017-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 0-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
12.10.2019, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΟΦΑΜ: 0-6
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
19.10.2019, 16.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 1-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20.10.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
27.10.2019, 15.15, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 3-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
26.10.2019, 16.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΟΦΑΜ: 0-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
02.11.2019, 15.15, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ-ΝΕΟΣ 2017: 3-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
03.11.2019, 15.15, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 1-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
10.11.2019, 13.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 3-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
17.11.2019, 15.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 0-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
23.11.2019, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΥΜΦΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 1-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
30.11.2019, 15.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
01.12.2019, 13.15, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: 1-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
15.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 1-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 2-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22.09.2019, 16.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 1-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
15.01.2020, 12.45, γήπ: ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΟΦΑΜ: 2-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
18.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25.01.2020, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΝΕΟΣ 2017-ΓΕΘ: 2-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
19.11.2019, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 1-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
26.01.2020, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 0-6
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
01.02.2020, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΙΑΠΑΔΩΝ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 3-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
09.02.2020, 13.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΝΕΟΣ 2017-ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ: 1-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
08.02.2020, 15.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 1-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23.02.2020, 13.15, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΠΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
22.02.2020, 15.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΓΕΠ: 5-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
05.10.2019, 16.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
05.10.2019, 19.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
20.10.2019, 19.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΕΠ: 1-3
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
10.11.2019, 19.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΙΑΒΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
09.11.2019, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: 0-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
16.11.2019, 15.15, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 0-3
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
24.11.2019, 15.15, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ-ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ: 0-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14.12.2019, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: 2-5
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΠΕΚΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
22.12.2019, 15.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ-ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ: 2-3
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
12.01.2020, 15.00, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 2-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
19.01.2020, 15.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΓΕΠ-ΑΠΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
02.02.2020, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΟ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΡΙΛΛΑΣ: 0-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15.02.2020, 15.15, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΟΚ ΦΑΙΑΞ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
16.02.2020, 15.15, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΟ ΚΟΝΤΟΚΑΛΙ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
23.02.2020, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 0-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
15.09.2019, 16.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ - ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 0-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ
29.09.2019, 13.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13.10.2019, 12.30, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
27.10.2019, 12.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ-ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΟΤΑΜΟΥ: 1-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΣΑΚΚΑΣ
17.11.2019, 11.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤ ΠΕΤΡΙΤΗ-ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ: 3-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
22.01.2020, 14.45, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΤΣΙΡΙΜΙΑΓΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
15.12.2019, 11.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΒΙΤΑΛΑΔΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26.01.2020, 12.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΜΕΣΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
02.02.2020, 11.00, γήπ: ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΤΡΙΤΗ: 1-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ
23.10.2019, 16.30, γήπ: ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ - κατ: ΑΓΩΝΑΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK