X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | eps_ker@otenet.gr

email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com



ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255
email: eps_ker@otenet.gr , info@epskerkyras.gr
email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 0-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
30.10.2022, 15.30, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΟ ΑΧ.ΝΥΜΦΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
12.11.2022, 15.15, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΣ ΟΔ.ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27.11.2022, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔ.ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
04.12.2022, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΑΧ.ΝΥΜΦΩΝ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 3-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
11.12.2022, 12.30, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ: 3-2
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
10.11.2022, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΤΡ.ΑΦΡΑΣ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΕΣ: 1-3
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
23.10.2022, 18.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΑΣΤ.ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ-ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ: 4-4
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
22.10.2022, 18.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΑΣ ΑΣΤ.ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 6-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
29.10.2022, 15.30, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΕΣ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 0-3
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ Μ - ΠΗΓΗΣ
20.11.2022, 12.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ-ΑΟ ΕΘΝ.ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
19.11.2022, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝ.ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ: 1-3
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
26.11.2022, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΕΣ-ΑΣ ΑΣΤ.ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 2-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΑΛΛΟΣ
03.12.2022, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΑΣ ΗΡ.ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
21.12.2022, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΠ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΕΣ: 1-2
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
11.12.2022, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΑΣ ΗΡ.ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 4-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
07.01.2023, 15.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΓΕΠ-ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
15.01.2023, 15.00, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝ.ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΠΣ ΑΤΡ.ΑΦΡΑΣ: 2-2
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
22.01.2023, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΟ ΚΕΡ.ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 7-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΑΡΤΗΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
23.10.2022, 13.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ: 8-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
16.11.2022, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 1-5
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΑΛΟΣ
06.11.2022, 13.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 5-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΚΑΝΤΑΣ - ΜΠΑΛΟΣ
06.11.2022, 15.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΕΡ.ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΠΣ ΗΡ.ΑΓ.ΔΕΚΑ: 0-5
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
13.11.2022, 15.15, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 1-0
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
19.11.2022, 15.15, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΗΡ.ΑΓ.ΔΕΚΑ-ΑΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΛΟΣ
20.11.2022, 15.15, γήπ: ΑΓ.ΔΕΚΑ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΟ ΚΕΡ.ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
27.11.2022, 12.15, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΕΡ.ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 1-4
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
08.01.2023, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 0-7
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
14.01.2023, 15.00, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΕΡ.ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ-ΑΟ ΑΣΤ.ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 1-6
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21.01.2023, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΕΣ-ΑΣ ΟΔ ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΑΡΤΗΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ
28.09.2022, 17.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 1-3
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΜΠΑΛΟΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ
09.11.2022, 14.45, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ: 1-4
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
11.01.2023, 15.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK