X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ | ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255 | eps_ker@otenet.gr

email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com



ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ
ΘΕΜΑΤΑ Μ.Μ.Ε.
ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:26610.39360 - FAX: 26610.46255
email: eps_ker@otenet.gr , info@epskerkyras.gr
email ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΓΙΑ ΔΕΛΤΙΑ: epskerkiras@hotmail.com




ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ



ΤΑΞΙΝΟΜΗΣΗ ΠΡΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΟΦΑΜ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 3-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
23.10.2022, 12.15, γήπ: ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ: 0-3
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
30.10.2022, 15.30, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔ.ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΟ ΑΧ.ΝΥΜΦΩΝ: 0-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ
29.10.2022, 15.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 3-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
06.11.2022, 15.15, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΣ ΟΔ.ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 3-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
30.11.2022, 15.15, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΟΦΑΜ: 0-0
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
20.11.2022, 15.15, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΣ ΟΔ.ΑΥΛΙΩΤΩΝ: 1-0
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
27.11.2022, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΓΚΙΟΚΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
03.12.2022, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 1-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΑΚΚΑΣ
18.12.2022, 12.00, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 0-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
17.12.2022, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΑΠΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08.01.2023, 13.15, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 5-3
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΕΥΑΝΘΙΑ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
15.01.2023, 11.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΟ ΑΧ.ΝΥΜΦΩΝ: 0-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14.01.2023, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΑΟΚ-ΑΠΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΣΕΡΙΦΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
21.01.2023, 15.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ-ΑΟ ΚΑΒΟΣ: 1-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22.01.2023, 1081, γήπ: ΚΑΡΟΥΣΑΔΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ: 1-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28.01.2023, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΦΑΜ-ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 3-0
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
29.01.2023, 15.00, γήπ: ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ: 3-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12.02.2023, 15.30, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΑΟ ΠΑΞΟΙ: 1-2
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
12.02.2023, 13.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΟΦΑΜ-ΑΠΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ: 0-3
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ
26.02.2023, 15.30, γήπ: ΑΓ.ΜΑΤΘΑΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 0-0
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
04.03.2023, 15.30, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΟΔ.ΑΥΛΙΩΤΩΝ-ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΑΚΚΑΣ
05.03.2023, 15.30, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ-ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ: 0-1
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12.03.2023, 16.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΑΝ.ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΠΣ ΚΕΡ.ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ: 2-0
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
15.03.2023, 16.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΚΡΟΝΟΣ: 3-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19.03.2023, 16.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ-ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ: 0-1
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26.03.2023, 16.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΠΑΞΟΙ-ΠΑΟΚ: 4-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
02.04.2023, 13.00, γήπ: ΠΑΞΩΝ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ: 0-1
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
08.04.2023, 16.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ-ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ: 3-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΓΑΡΔΙΚΙΩΤΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
09.04.2023, 16.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ-ΓΕΠ: 4-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22.10.2022, 15.30, γήπ: ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΙΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝ.ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΕΣ: 2-0
Διαιτησία: ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
15.01.2023, 15.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΣ ΗΡ.ΣΦΑΚΕΡΩΝ-ΑΣ ΑΣΤ.ΣΠΑΡΤΥΛΑΣ: 1-1
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22.01.2023, 12.00, γήπ: ΝΥΜΦΩΝ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΝΟΝΙΟΥ-ΑΣ ΗΡ.ΣΦΑΚΕΡΩΝ: 1-5
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΗΓΗΣ
25.02.2023, 18.30, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΣΤ.ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ: 1-0
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ
19.11.2022, 15.15, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΒΑΣΙΛΑΤΙΚΑ-ΑΟ ΚΕΡ.ΔΡΑΓΩΤΙΝΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ
27.11.2022, 12.15, γήπ: ΠΕΤΡΙΤΗ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΣΤ.ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 0-3
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΜΠΑΛΟΣ
07.01.2023, 15.00, γήπ: ΣΤΡΟΓΓΥΛΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΣ ΗΡ.ΑΓ.ΔΕΚΑ: 2-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΔΡΑΜΠΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
01.02.2023, 15.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΑΝΑΛΙΩΝ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 1-1
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
04.02.2023, 15.00, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ-ΑΟ ΑΣΤ.ΜΩΡΑΪΤΙΚΩΝ: 2-0
Διαιτησία: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ - ΚΟΡΟΜΠΟΚΗ
05.02.2023, 18.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΘΥΕΛΛΑ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 1-2
Διαιτησία: ΒΛΑΣΣΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ
25.02.2023, 15.30, γήπ: ΟΛΥΜΠΟΥ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΕΘΝ ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ-ΑΟ ΑΧ ΝΥΜΦΩΝ: 1-3
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
28.09.2022, 17.00, γήπ: ΑΥΛΙΩΤΩΝ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΚΑΒΟΣ-ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ: 3-0
Διαιτησία: ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26.10.2022, 16.00, γήπ: ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΣ ΑΝ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΣΤ ΠΕΤΡΙΤΗ: 3-3
Διαιτησία: ΚΑΝΤΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ
09.11.2022, 15.00, γήπ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ - κατ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΣ ΔΙΑΣ ΚΑΣΣΙΟΠΗΣ-ΑΟ ΕΘΝ.ΠΕΡΟΥΛΑΔΩΝ: 2-2
Διαιτησία: ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
11.03.2023, 16.00, γήπ: ΚΑΣΣΙΩΠΗΣ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΑΕ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: 3-2
Διαιτησία: ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΙΣΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
08.03.2023, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF

ΑΣ ΒΟΛΙΔΑ-ΑΠΣ ΜΠΕΝΙΤΣΕΣ: 1-2
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
18.03.2023, 16.00, γήπ: ΕΠΣΚ - κατ: Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF



Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
Λ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ 1-3, 49100 ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΤΗΛ:26610.39360 | FAX: 26610.46255
info@epskerkyras.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK