Menu
Βρέθηκαν 722 εγγραφές.

Πρόγραμμα αγώνα της Τετάρτης 6/3/2024 [4/3/2024]
Διαβιβαστικό και κατάλογος σωματείων που έχουν δικαίωμα ψήφου στη Τακτική Γενική Συνέλευση (6/3) [1/3/2024]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [29/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 2-3/3/2024 (με διαιτητές) [29/2/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 2-3/3/2024 (με διαιτητές) [27/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων 28-29/2/2024 (ορθή επανάληψη) [25/2/2024]
Ανακοίνωση [23/2/2024]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα (ορθή επανάληψη) [23/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 18,24,25/2/2024 (με διαιτητές) [22/2/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 24-25/2/2024 (με διαιτητές) [22/2/2024]
Η αποστολές των μικτών ομάδων για τους αγώνες με την ΕΠΣ Ηπείρου [20/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνα από αναβολή της Τετάρτης 21/2/2024 [19/2/2024]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [16/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 17-18/2/2024 (με διαιτητές) [15/2/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 17-18/2/2024 (με διαιτητές) [15/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων από αναβολή [12/2/2024]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [9/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 10-11/2/2024 (με διαιτητές) [8/2/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 10-11/2/2024 (με διαιτητές) [8/2/2024]
Ανακοίνωση μικτών ομάδων [6/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 7/2/2024 [5/2/2024]
Συλλυπητήριο της ΕΠΣ Κέρκυρας [5/2/2024]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [1/2/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 3-4/2/2024 [1/2/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 3-4/2/2024 (ορθή επανάληψη) [1/2/2024]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [31/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων 3,4 και 7/2/2024 (ορθή επανάληψη) [29/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 31/1/2024 (με διαιτητές) [29/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 27-28/1/2024 (ορθή επανάληψη) [24/1/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων Σαββατοκύριακου 27-28/1/2024 [24/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 24/1/2024 (ορθή επανάληψη) [23/1/2024]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [19/1/2024]
Οι αγώνες της ημιτελικής φάσης του Κυπέλλου «Σταύρος Σαββανής» [18/1/2024]
Ορισμός αγώνας SUPER CUP [18/1/2024]
Πρόσκληση για Τακτική Γενική Συνέλευση (6/3/2024) [18/1/2024]
Οι αποστολές των μικτών ομάδων Κ14&Κ16 [16/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 20-21/1/2024 (ορθή επανάληψη) [16/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνα της Τετάρτης 17/1/2024 [15/1/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων Σαββατοκύριακου 20-21/1/2024 [16/1/2024]
Την Τετάρτη 17/1 η κλήρωση της Δ φάσης του Κυπέλλου «Σταύρος Σαββανής». [15/1/2024]
Πρόσκληση ποδοσφαιριστών μικτών ομάδων [12/1/2024]
Ημερομηνίες αγώνων μικτών ομάδων και ενημέρωση για αγώνες από αναβολή [12/1/2024]
Δελτίο τύπου [12/1/2024]
Αναβολή αγώνων [12/1/2024]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [12/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 13-14/1/2024 (ορθή επανάληψη) [11/1/2024]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 13-14/1/2024 (ορθή επανάληψη) [10/1/2024]
Νέο πρόγραμμα αγώνων 10-11/1/2024 (ορθή επανάληψη) [9/1/2024]
Κλήση αθλητών για προπόνηση της μικτής ομάδας Κ16 [5/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων 7 & 17/1/2024 Α κατηγορίας [4/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων 10/1/2024 Β κατηγορίας [4/1/2024]
Πρόγραμμα αγώνων 7 και 10/1/2024 (ορθή επανάληψη) [2/1/2024]
Προπονήσεις μικτών ομάδων [29/12/2023]
Ευχές και λειτουργία γραφείων της ΕΠΣ Κέρκυρας [22/12/2023]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα (ορθή επανάληψη) [22/12/2023]
Προπόνηση μικτών ομάδων [19/12/2023]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [18/12/2023]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 20/12/2023 [18/12/2023]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 20-21/12/2023 [18/12/2023]
Κλήσεις μικτών ομάδων [16/12/2023]
Συλλυπητήριο της ΕΠΣ Κέρκυρας [15/12/2023]
Πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων υποδομών 15-16-17/12/2023 [13/12/2023]
Πρόγραμμα και διαιτητές ανδρικών αγώνων 16-17/12/2023 [13/12/2023]
Πρόγραμμα αγώνων 20-21/12/2023 [13/12/2023]
Μεταφορά αγώνων Α ερασιτεχνικής [13/12/2023]
Πρόγραμμα υποδομών Τετάρτης 20/12/2023 (από αναβολή) [11/12/2023]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 15-16-17/12/2023 (ορθή επανάληψη) [11/12/2023]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 16-17/12/2023 [11/12/2023]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 13&14/12/2023 [8/12/2023]
Προεπιλογές και προπονήσεις Μικτών Ομάδων [8/12/2023]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [8/12/2023]
Ανακοίνωση της Τεχνικής Επιτροπής της ΕΠΣ Κέρκυρας [8/12/2023]
Οι διαιτητές των αγώνων υποδομών 9-10/12/2023 [8/12/2023]
Οι διαιτητές των ανδρικών αγώνων 9-10/12/2023 [8/12/2023]
Νέο πρόγραμμα αγώνων υποδομών 9-10/12/2023 [5/12/2023]
Νέο πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 9-10/12/2023 [4/12/2023]
Πρόγραμμα αγώνων 6 και 13/12/2023 [4/12/2023]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [1/12/2023]
Τελικό πρόγραμμα υποδομών 2,3,5 και 6/12/2023 [1/12/2023]
Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 6/12/2023 [1/12/2023]
Πρόγραμμα και διαιτητές αγώνων υποδομών 2-3/12/2023 [30/11/2023]
Πρόγραμμα και διαιτητές ανδρικών αγώνων 2-3/12/2023 [30/11/2023]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 2-3/12/2023 [29/11/2023]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων 2-3/12/2023 [27/11/2023]
Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές 29-30/11 [27/11/2023]
Διεθνή Μέρα για την Εξάλειψη της Βίας Κατά των Γυναικών [24/11/2023]
Πρόγραμμα αγώνων 29-30/11/2023 [24/11/2023]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [24/11/2023]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 25-26 και 30/11/2023 [23/11/2023]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων Σαββατοκύριακου 25-26/11/2023 [23/11/2023]
Οι αγώνες της 3ης φάσης του κυπέλλου [22/11/2023]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 25-26/11/2023 - ορθή επανάληψη [21/11/2023]
Πρόγραμμα ανδρικών αγώνων Σαββατοκύριακου 25-26/11/2023 [21/11/2023]
Αποφάσεις για αγωνιστικά θέματα [17/11/2023]
Την Τρίτη 21/11 η κλήρωση της 3ης φάσης του κυπέλλου «Σταύρος Σαββανής» [16/11/2023]
Ανακοίνωση για πρωτάθλημα υποδομών Κ12 [16/11/2023]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών 18,19 και 20/11/2023 [16/11/2023]
Πρόγραμμα αγώνων ανδρικών πρωταθλημάτων 18,19 και 22/1/2023 [16/11/2023]
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 18-19/11/2023 [13/11/2023]
Πρόγραμμα αγώνων 18-19 και 20 ή 22/11/2023 [13/11/2023]