Menu
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (25η)
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ0 - 1ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ1 - 2ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ0 - 0ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ1 - 1ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ1 - 0ΟΦΑΜ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ4 - 2ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ1 - 0ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26η)
ΑΣ ΒΟΛΙΣΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΟ ΠΑΞΟΙΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΟΦΑΜΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ 66
0
59-12
21-3-1
32-7
11-2-0
27-5
10-1-1
02. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 62
0
58-13
20-2-3
29-7
10-1-2
29-6
10-1-1
03. ΟΦΑΜ 58
0
61-16
18-4-3
38-10
10-1-1
23-6
8-3-2
04. ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ 48
0
53-23
15-3-7
23-12
7-1-4
30-11
8-2-3
05. ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ 41
0
44-28
11-8-6
26-13
7-4-2
18-15
4-4-4
06. ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ 39
0
44-34
11-6-8
23-11
6-4-2
21-23
5-2-6
07. ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ 33
0
31-38
10-3-12
19-16
7-1-5
12-22
3-2-7
08. ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ 33
0
35-42
9-6-10
22-19
5-3-4
13-23
4-3-6
09. ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32
0
34-38
9-5-11
23-19
6-3-4
11-19
3-2-7
10. ΑΟ ΠΑΞΟΙ 31
0
38-48
9-4-12
20-21
5-3-4
18-27
4-1-8
11. ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 27
0
32-49
8-3-14
18-20
5-2-6
14-29
3-1-8
12. ΑΣ ΒΟΛΙΣ 13
0
21-66
3-4-18
11-30
1-2-9
10-36
2-2-9
13. ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ 8
0
16-59
1-5-19
8-24
1-1-10
8-35
0-4-9
14. ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ 4
0
20-80
0-4-21
8-37
0-2-11
12-43
0-2-10

- Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.


ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
4 - 0 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
0 - 0 ΟΦΑΜ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
2 - 1 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
1 - 3 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
2 - 0 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 - 3 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
3 - 1 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
0 - 1 ΟΦΑΜ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
1 - 2 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
0 - 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
1 - 2 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
1 - 1 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
2 - 1 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
1 - 1 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
0 - 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 - 1 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
3 - 0 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
2 - 2 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
0 - 0 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΟΦΑΜ
3 - 0 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
2 - 4 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 - 0 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
2 - 1 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
0 - 3 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
0 - 2 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
0 - 2 ΟΦΑΜ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
3 - 0 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
1 - 3 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
0 - 6 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
1 - 0 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
0 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΟΦΑΜ
6 - 0 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
1 - 2 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
3 - 0 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
1 - 1 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
2 - 0 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
2 - 0 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1 - 1 ΟΦΑΜ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
4 - 1 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
3 - 4 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
2 - 1 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
1 - 2 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
1 - 1 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΟΦΑΜ
1 - 5 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
0 - 1 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
0 - 0 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
1 - 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
3 - 3 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
2 - 4 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΦΑΜ
4 - 1 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
4 - 0 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
3 - 0 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
0 - 1 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1 - 0 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
6 - 0 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
0 - 4 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
2 - 0 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
0 - 2 ΟΦΑΜ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
2 - 1 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
0 - 4 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
0 - 3 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
1 - 3 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
4 - 1 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
3 - 1 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
0 - 4 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΟΦΑΜ
4 - 0 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
0 - 0 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
1 - 0 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
6 - 0 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
0 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
2 - 1 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
0 - 3 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
2 - 2 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
0 - 3 ΟΦΑΜ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
0 - 5 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
2 - 2 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
2 - 1 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
5 - 1 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
6 - 2 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
4 - 0 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
1 - 1 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΟΦΑΜ
2 - 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
2 - 1 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
0 - 2 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
3 - 0 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
4 - 1 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
0 - 2 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
2 - 1 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
0 - 0 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
0 - 0 ΟΦΑΜ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
3 - 1 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
0 - 1 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
2 - 1 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
0 - 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
2 - 1 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
2 - 3 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
0 - 1 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΟΦΑΜ
2 - 1 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
4 - 0 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
1 - 0 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1 - 0 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
4 - 0 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
3 - 0 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
2 - 0 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΟΦΑΜ
1 - 1 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
2 - 1 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
1 - 1 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
0 - 2 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
0 - 4 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
1 - 1 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
1 - 5 ΟΦΑΜ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
4 - 0 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΦΑΜ
3 - 1 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
2 - 1 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
2 - 1 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
0 - 2 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
0 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
4 - 1 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
4 - 1 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
2 - 1 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1 - 3 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
0 - 0 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
0 - 5 ΟΦΑΜ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
2 - 1 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
1 - 1 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
3 - 1 ΑΟ ΠΑΞΟΙ

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
0 - 1 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
0 - 2 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΟΦΑΜ
5 - 0 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
1 - 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
2 - 1 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
1 - 1 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
4 - 1 ΑΣ ΒΟΛΙΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
1 - 1 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
0 - 2 ΟΦΑΜ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
5 - 0 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1 - 2 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
3 - 0 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
0 - 2 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
6 - 0 ΑΣ ΒΟΛΙΣ

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
2 - 0 ΟΦΑΜ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
1 - 2 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
0 - 0 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
0 - 2 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
1 - 0 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
0 - 5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
2 - 1 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
0 - 3 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΟΦΑΜ
2 - 0 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
5 - 2 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
2 - 3 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
1 - 0 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5 - 1 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
0 - 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
3 - 2 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
3 - 2 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
1 - 2 ΟΦΑΜ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
1 - 2 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
1 - 5 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
1 - 3 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
3 - 0 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
0 - 0 ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
2 - 2 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
0 - 1 ΑΣ ΒΟΛΙΣ
ΟΦΑΜ
5 - 0 ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
5 - 2 ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
1 - 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
0 - 3 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
0 - 1 ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
1 - 2 ΑΟ ΠΑΞΟΙ
ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
0 - 0 ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
1 - 1 ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
1 - 0 ΟΦΑΜ
ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4 - 2 ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
1 - 0 ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ ΒΟΛΙΣ
- ΑΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ
ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΝΥΜΦΩΝ
- ΠΑΟ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΟ ΠΑΞΟΙ
- ΑΕ ΦΑΙΑΚΩΝ
ΑΠΣ ΜΠΙΝΙΤΣΕΣ
- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ
ΑΟ ΟΜΟΝΟΙΑ
- ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΟΦΑΜ
- ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ
- ΑΣ ΘΙΝΑΛΙΑΚΟΣ